1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Asa Kredyt - pożyczka - opinie klientów, kalkulator

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika adm, 20 Kwiecień 2016.

 1. adm

  adm Administrator Staff Member

  Aasa Polska SA jest firmą pożyczkową, funkcjonującą poza systemem bankowym. Kredytobiorcy, którym odmówiono banku udzielenia kredytu gotówkowego, mają szansę otrzymać pożyczkę w Aasa.

  Firma Asa Kredyt udostępnia pożyczki na dogodnych warunkach, w kwocie od 1000 do 3000 zł. Proces kredytowy trwa dosłownie kilka minut, a klient chcący zaciągnąć pożyczkę w Aasa musi jedynie złożyć wniosek o nią przez Internet. Firma pożyczkowa Aasa Polska SA nie wymaga przedstawiania żadnych zabezpieczeń spłaty pożyczki, ani dodatkowych poręczeń. Okres pożyczki może wynieść od 1 do 36 miesięcy. Oprocentowanie oferowane przez Aasa wynosi 9% w skali roku, ale dodatkowo firma pobiera opłatę przygotowawczą od klienta w wysokości 390 zł i opłatę administracyjną w wysokości 15 zł miesięcznie.

  O pożyczkę w Aasa mogą starać się wyłącznie osoby w wieku od 20 do 65 lat, które nie są dłużnikami zarejestrowanymi w bazie danych Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitora, Biura Informacji Kredytowej czy Związku Banków Polskich. Na pożyczkę będzie miał szansę wyłącznie klient zamieszkujący na stałe w Polsce i posiadający stały dochód.

  Po telefonicznym kontakcie z doradcą Asa Kredyt klient zostaje poproszony o przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł na konto firmy pożyczkowej, a następnie, po jego zaksięgowaniu, Aasa Polska SA przekazuje umowę pożyczkową kurierem. Klient podpisuje ją u siebie w domu i wysyła kopię dokumentów zwrotną przesyłką kurierską. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, a po przekazaniu dokumentów do Aasa, klient otrzymuje natychmiastowy przelew sumy, na którą jest pożyczka. Spłaca ją w ratach miesięcznych. Jeśli chciałby wcześniej spłacić swoje zobowiązanie, może dokonać tego bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

  A jakie są Wasze Klientów opinie o pożyczce w Asa Kredyt?
 2. Gocha88

  Gocha88 New Member

  Moja mama zaciągała pożyczkę w asa kredyt, pisząc dokładniej wyglądało to tak, wysokosć pożyczki 1600 zł na pół roku czyli 6 mscy, rata wynosiła niecałe 360 zł, spłaciła wszystko w terminie nigdy nie miała żadnych opóźnień i nie narzekała. Zapytałam ją czy jest zadowolona, odpowiedziała, że tak bo nie miała żadnych problemów.
 3. Nikola

  Nikola New Member

  Asa Kredyt jest np lepszy od optimy, ja osobiście gdybym mogła ostrzegłabym każdego przed optimą tam są niesamowicie wysokie koszty obsługi, a jak to jest w przypadku asa kredyt ?
 4. Arkadia

  Arkadia New Member

  Skąd ograniczenie co do wieku - od 20 lat? Większość firm tego typu pozwala zaciągać pożyczki już od 18 lat, a może się mylę?
 5. rusak

  rusak New Member

  Sądzę, że 20 lat to wiek, w którym ma się jakiś stały dochód, więc takim właśnie osobom chcą udzielać pożyczek. W sumie jednym z warunków uzyskania pożyczki u nich jest właśnie stały dochód.
 6. pomocfinansowa

  pomocfinansowa New Member

  odmowa, chyba chodzi o dochody, ale wkońcu dostałem tu: wniosekferr.pl
 7. pozwany

  pozwany New Member

  Przyznawalność pożyczki Aasa jest na bardzo niskim poziomie co stwierdzam jako dawny pośrednik w sprzedaży tej pożyczki.
 8. Kamil

  Kamil New Member

  Zanim weźmie się jakąkolwiek pożyczkę, warto dowiedzieć się, jak uniknąć związanych z tym pułapek i haczyków. dobrze Was przygotuje na to, co może Was czekać. Lepiej zawczasu dowiedzieć się jak najwięcej, bo przy braniu pożyczki trzeba zachować ostrożność, by wybrać tę możliwie jak najlepszą.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki - forum ogólne Pożyczka bez baz BIG BIK KRD , z komornikiem , bez umowy , bez dochodu. Kredyt , chwilówka , paraban 3 Maj 2022
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt online Wniosek wypełnisz już tutaj ! Bez bik krd 18 Październik 2020
Pożyczki dla zadłużonych Pożyczka kredyt online Wniosek wypełnisz już tutaj ! Bez bik krd 15 Październik 2020
Pożyczki bez BIK Pożyczka kredyt online Wniosek wypełnisz już tutaj ! Bez bik krd 15 Październik 2020
Pożyczki pozabankowe Pożyczka od prywatnego inwestora dla osób zadłużonych i ze słabą zdolnością kredytową 21 Sierpień 2020
Ogłoszenia pożyczkowe Łatwy Kredyt - szybka pożyczka bez BIK 18 Listopad 2015
Sms Kredyt Jak wysokie raty spłaca się przy pożyczkach z SMS Kredyt? 10 Lipiec 2015

Poleć tę stronę