1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Chciałbym spłacić szybciej pożyczkę z Via Sms, czy będzie to możliwe?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 12 Marzec 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Moja sytuacja finansowa w momencie zaciągania pożyczki w Via Sms nie była godna pozazdroszczenia. Niemniej jednak, obecnie wcale już nie potrzebuję zaciągniętej pożyczki. Nie lubię mieć jakichkolwiek długów, dlatego chciałbym spłacić pożyczkę Via Sms wcześniej, niż zostało to określone pierwotnie w umowie. Czy w ogóle Via Sms przewiduje taką sytuację? Ile będę musiał zapłacić za wcześniejszą spłatę takiego zobowiązania pożyczkowego?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Via Sms jak najbardziej przewiduje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki przez pożyczkobiorcę. Każdy klient Via Sms jest uprawniony, zgodnie z umową pożyczkową, do spłaty pożyczki przed terminem, bez dodatkowych opłat za wcześniejszą spłatę. Pożyczkodawca, czyli Via Sms rozliczy pożyczkę w terminie 14 dni od dnia dokonania całkowitej spłaty pożyczki, przy czym opłata za udzielenie pożyczki zostanie zmniejszona w sposób proporcjonalny do ilości dni faktycznego korzystania z pożyczki.
 3. Ona13

  Ona13 Member

  Każdą chwilówkę można szybciej spłacić, chociaż czasami chyba wiąże sie to z dodatkowymi kosztami.
 4. jszym

  jszym New Member

  Tu nie ma najmniejszego problemu. Wpłacasz pieniądze na ustalone wcześniej konto. Rozliczą to w ciągu najdalej miesiąca, bo tyle mają na rozpatrywanie spraw w trybie administracyjnym wg KPC i jeszcze zaoszczędzisz na odsetkach. Czyli coś Ci tam pewnie zwrócą.
 5. VIA SMS PL

  VIA SMS PL New Member

  Witamy,
  Tak jak przedmówcy już zauważyli - jest to jak najzupełniej możliwe. Prosimy o sprawdzenie jaka kwota jest do spłaty na profilu na swoim koncie i wysłanie przelewu najlepiej na jedno z kont w tym samym banku co Pański. Otrzyma Pan maila z podziękowaniem za spłatę pożyczki.

  Pozdrawiamy,
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Jak spłacić pożyczkę zaciągniętą w SMS Kredyt? 14 Lipiec 2015
Incredit Jak zaciągnąć, wykorzystać i spłacić pożyczkę z Incredit? 1 Lipiec 2015
Incredit Ile odsetek trzeba spłacić w Incredit? 25 Czerwiec 2015
Sms 365 Jak spłacić pożyczkę w SMS 365? 4 Grudzień 2014
Net Credit Czy można wcześniej spłacić pożyczkę z Net Credit? 14 Październik 2014
Pożyczki - forum ogólne Jak spłacić całą pożyczkę przed czasem 28 Kwiecień 2014
Asa Kredyt Jakie odsetki należy spłacić przy zaciąganiu pożyczki w Asa Kredyt? 8 Kwiecień 2014

Poleć tę stronę