1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Co mi grozi za odstąpienie od umowy pożyczki z Net Credit?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 15 Październik 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    W ferworze zakupów przedświątecznych postanowiłam zaciągnąć pożyczkę gotówkową. Jakoś dłużej nie zastanawiając się nad tym, zarejestrowałam się na stronie Net Credit, opłaciłam przelew weryfikacyjny i wysłałam wniosek o pożyczkę na 500 zł na 15 dni. Teraz uznałam, że nie był to najlepszy pomysł. Od uzyskania pieniędzy minęło raptem 3 dni. Czy w takim wypadku mogę odstąpić od umowy pożyczki nie ponosząc dodatkowych kosztów? Jaką politykę w takim przypadku stosuje Net Credit?
  2. Sofista

    Sofista Member

    W umowie ramowej, jaka w rzeczywistości jest zawierana z Net Credit, znajdziesz zapis dotyczący opcji odstąpienia od umowy pożyczki gotówkowej. Zasadniczo, masz prawo odstąpić od umowy pożyczki w terminie 14 dni od daty jej zawarcia. Umowa pożyczki jeśli teraz od niej odstąpisz, zostanie uznana za nieważną, a Ty sama nie poniesiesz kosztów związanych z odstąpieniem. Jednocześnie, zostanie to potraktowane jako cofnięcie zgody na zastrzeżenie ochrony ubezpieczeniowej na rzecz pożyczkobiorcy z dniem dostarczenia odstąpienia od umowy pożyczki do siedziby Net Credit. Jeśli zechcesz odstąpić od umowy pożyczki, musisz przesłać pożyczkodawcy na adres wskazany w umowie swoje oświadczenie i spłacić kwotę przekazaną przez Net Credit.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Vivus Co grozi za odstąpienie od umowy pożyczki w Vivusie? 22 Październik 2013

Poleć tę stronę