1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Co myślicie o pożyczkach z Via Sms?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 11 Marzec 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Chciałbym poznać rzetelne opinie o pożyczkach udzielanych przez Via Sms. Nie jestem całkowicie przekonany o tym, że warto zapożyczyć się właśnie w tej firmie. Najbardziej odstrasza mnie wysokie oprocentowanie rzeczywiste zobowiązań zaciąganych z Via Sms. Jakie macie odczucia związane z tą firmą pożyczkową?
  2. Sofista

    Sofista Member

    To, co kto myśli na pewno nijak ma się do tego, czy warto lub nie, zaciągnąć pożyczkę z Via Sms lub w innej, podobnej firmie pożyczkowej. Ważne jest, czego ty właściwie potrzebujesz. Jeśli godzisz się na warunki zaproponowane przez Via Sms, w szczególności na poniesienie prezentowanych w kalkulatorze kredytowym na stronie firmy pożyczkowej, warunki cenowe pożyczki, śmiało możesz ją zaciągnąć. Najważniejsze przy świadomym pożyczaniu pieniędzy z parabanków, takich jak Via Sms, jest przeczytanie umowy, na mocy której utrzymuje się pożyczkę. Nie oszukujmy się, pożyczka z Via Sms raczej nie będzie najtańszą formą pozyskania dodatkowych środków finansowych z zewnątrz.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ekspres Kasa co myślicie o Ekspres Kasa? 28 Sierpień 2013
Social Lending - Opinie Co myslicie o Socjal Lending? 14 Sierpień 2013
Pożyczki chwilówki Zarabianie na pożyczkach 21 Październik 2017
Pożyczki - forum ogólne praca w pożyczkach 26 Grudzień 2015
Sms Kredyt Jak wysokie raty spłaca się przy pożyczkach z SMS Kredyt? 10 Lipiec 2015
Sms Kredyt Co sądzicie o pożyczkach w SMS Kredyt? 8 Lipiec 2015
Sms 365 Co sądzicie pożyczkach w Sms 365? 29 Październik 2014

Poleć tę stronę