1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Co sądzicie o nowej na rynku firmie Proifi Credit?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 30 Czerwiec 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Rynek pożyczkowy przesycony jest wszelkiego rodzaju instytucjami oferującymi szybkie pożyczki. Ostatnio głośno było o uruchomieniu firmy pożyczkowej Profi Credit na polskim rynku. Może już ktoś zdążył skorzystać z jej oferty pożyczkowej i może coś ciekawego powiedzieć zarówno o samej pożyczce, jak i o obsłudze klienta w Profi Credit?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Osobiście jeszcze nie korzystałam z oferty Profi Credit, ale słyszałam opinie znajomych na temat tej firmy. Przede wszystkim, wyróżnia się ona na rynku tym, że ma ofertę dla przedsiębiorców, kierowaną stricte do osób prowadzących działalność gospodarczą. Tona pewno jest jej atutem, ale tylko, jeśli zamierzasz zapożyczyć się na firmę, nie jako osoba prywatna. Jeśli sądzić po pozytywnych opiniach na stronie Profi Credit, to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących szybkiej pożyczki. Niestety, na pewno są to opinie napisane samodzielnie przez Profi Credit albo ewentualnie dobrze przesiane przez pracowników tej firmy.
 3. Bankieria

  Bankieria Member

  Profi Credit Poland jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która świadczy usługi na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Profi Credit Poland jest jedną z większych firm w Polsce udzielających pożyczek gotówkowych. Firma dysponuje ponad 60-cioma biurami na terenie Polski i zatrudnia blisko 500 doradców finansowych. Oferta pożyczkowa Profi Credit skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Co sądzicie o pożyczkach w SMS Kredyt? 8 Lipiec 2015
Ekspres Kasa Co sądzicie o Ekspres Kasa? 11 Luty 2015
Pożyczki chwilówki Motopozyczka - co sądzicie? 18 Grudzień 2014
Sms 365 Co sądzicie pożyczkach w Sms 365? 29 Październik 2014
Net Credit Co sądzicie o pożyczkach z Net Credit? Czy warto? 10 Wrzesień 2014
Asa Kredyt Co sądzicie pożyczkach w Asa Kredyt? Jakie ta firma ma wady i zalet? 26 Marzec 2014
Via Sms Co sądzicie o sposobie wnioskowania o pożyczki z Via Sms? 4 Luty 2014

Poleć tę stronę