1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Co sądzicie o pożyczkach z Net Credit? Czy warto?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 10 Wrzesień 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Chciałbym zaciągnąć w miarę przyzwoitą pożyczkę pozabankową. Nie mam w praktyce czasu na realizację często żmudnych i długotrwałych procesów kredytowych, więc mówiąc szczerze, postanowiłem pójść na przysłowiową łatwiznę i zaciągnąć pożyczkę poza systemem bankowym. Wybór wstępny padł na Net Credit, ale teraz chciałbym poznać opinię innych, postronnych osób na temat pożyczek i trybu działalności tej formy pożyczkowej. Czy warto zapożyczyć się w Net Credit?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Oczywiście wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od firmy pożyczkowej. Net Credit polecane jest osobą, które chcą zaciągnąć niewielką pożyczkę pozabankową na krótki okres czasu, najlepiej w trybie zdalnym. Net Credit udziela pożyczek nawet w kilkanaście minut, ale musisz liczyć się z tym, że będziesz musiał dokonać przelewu weryfikacyjnego i to od tempa jego przesłania na konto firmy pożyczkowej zależy, jak szybko wydana zostanie decyzja pożyczkowa oraz jak szybko wypłacą Ci pieniądze. Korzystne dla klientów na pewno będzie to, że pierwsza pożyczka z Net Credit nic nie kosztuje! To największy jej atut.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Co sądzicie o pożyczkach w SMS Kredyt? 8 Lipiec 2015
Sms 365 Co sądzicie pożyczkach w Sms 365? 29 Październik 2014
Asa Kredyt Co sądzicie pożyczkach w Asa Kredyt? Jakie ta firma ma wady i zalet? 26 Marzec 2014
Wonga Wonga Opinie - Co sądzicie o pożyczkach w Wonga.com? 31 Październik 2013
Vivus Co sądzicie o pożyczkach w Vivus? Jakie ta firma ma wady i zalety? 27 Wrzesień 2013
Ekspres Kasa Co sądzicie o Ekspres Kasa? 11 Luty 2015
Pożyczki chwilówki Motopozyczka - co sądzicie? 18 Grudzień 2014

Poleć tę stronę