1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy bezrobotny dostanie pożyczkę z Asa Kredyt?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Kwiecień 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Nie mam pracy od trzech miesięcy i pobieram zasiłek dla bezrobotnych, który przysługuje mi jeszcze przez trzy miesiące. Czy w takim położeniu mogę liczyć na wydanie pozytywnej decyzji kredytowej przez Asa Kredyt? Czy w ogóle będą tam ode mnie wymagać zaświadczenia o zatrudnieniu czy o zarobkach, czy też mogę zataić fakt, że nie mam pracy?
 2. Sofista

  Sofista Member

  O żadnym zatajeniu nigdy nie może być mowy. Fakt, Asa Kredyt nie wymaga generalnie zaświadczenia o zarobkach, więc teoretycznie nawet bezrobotny mógłby tam wziąć pożyczkę, ale z drugiej strony w umowie jest jak wół napisane, że musisz posiadać stałe źródło dochodów, jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę w Asa Kredyt. Nie wiem, czy zasiłek dla bezrobotnych będzie zakwalifikowany przez Asa Kredyt jako rzeczywiste, stałe źródło dochodu. To chyba zależy od tego, jak długo masz spłacać zaciągniętą pożyczkę. Dla mnie, jeśli zaciągniesz ją na 3 miesiące, nie powinno być problemu z wydaniem pozytywnej decyzji pożyczkowej przez Asa Kredyt.
 3. ruda

  ruda Member

  Niestety nie jest to wcale możliwe. Każdy bank musi mieć adekwatne zasiadczenie, dzięki któremu istnieje możliwość przyznania pożyczki. Jeśli więc nie pracujesz nie masz sznasy na kredyt.

Poleć tę stronę