1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy bezrobotny może otrzymać pożyczkę z Net Credit?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 14 Październik 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Obecnie nigdzie nie pracuję i jestem oficjalnie bezrobotnym, ponieważ zarejestrowałem się w swoim powiatowym urzędzie pracy. Nie uzyskuję dochodów z pracy zawodowej, ale mam środki, które pozwoliłyby mi spłacić pożyczkę. Szansy na kredyt w banku raczej nie mam, a czy Profi Credit będzie w stanie mi ‘zaufać’ i wypłacić pożyczkę gotówkową? Nie chcę dużo pożyczyć, raptem 1000 zł.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Kwota 1000 zł to maksymalny pułap pierwszej pożyczki w Net Credit. Więcej można pożyczyć za drugim i kolejnym razem. Jako osoba bezrobotna raczej nie masz większych szans na kredyt z Net Credit, choć żadne zaświadczenie o dochodach nie jest wymagane przez tą firmę pożyczkową. Niemniej, wśród wymagań do spełnienia znajduje się warunek, że aby otrzymać pożyczkę pożyczkobiorca musi mieć stałe dochody. Niekoniecznie musi to być praca zawodowa. Być może np. fakt, że bezrobotny otrzymuje świadczenie z ZUS czy zasiłek dla bezrobotnych, będzie wystarczające dla Net Credit, aby wydać dla takiego klienta pozytywną decyzję pożyczkową.

Poleć tę stronę