1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy bezrobotny otrzyma pożyczkę od SMS Kredyt?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 13 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Czy istnieje możliwość uzyskania szybkiej pożyczki gotówkowej od firmy pożyczkowej SMS Kredyt, jeśli nie mam pracy i posiadam status osoby bezrobotnej? Czy fakt posiadania lub nie, prawa do uzyskiwania zasiłku dla osób bezrobotnych jest brany pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosku o pożyczkę składanego przez osobę bezrobotną?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Zasadniczo, raczej bezrobotny nie zaciągnie pożyczki w SMS Kredyt. Wymaganiem stawianym pożyczkobiorcom przez tą firmę pożyczkową jest to, aby posiadali stałe, miesięczne, udokumentowane dochody. Do kwoty 5000 zł przy umowach zlecenie czy umowach o pracę wystarcza oświadczenie o wysokości osiąganych dochodów. Można oczywiście mieć takie dochody np. z renty czy z wynajmu mieszkania i wtedy chyba SMS Kredyt powinien udzielić pożyczki, choć nie daję na to 100 procentowej gwarancji. Na pewno takie dochody będzie trzeba udokumentować, bo w przeciwnym wypadku taki wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony przez SMS Kredyt.

Poleć tę stronę