1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy cudzoziemiec może zaciągnąć pożyczkę w Net Credit?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 17 Październik 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Jakie elementarne wymagania stawiane są przed pożyczkobiorcą w Net Credit? Nie jestem Polakiem i szukam sposobu na to, aby jakaś firma pożyczkowa chciała mi udzielić niewielkiej pożyczki gotówkowej. Czy w Net Credit będę miał szansę na uzyskanie pieniędzy w ramach pożyczki na kwotę 1000 zł?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Net Credit udziela pożyczek w trybie zdalnym, bez oglądania dowodu osobistego klienta, jednakże trzeba na stałe mieszkać i pracować w Polsce, aby dostać pożyczkę. Jeśli spełniasz ten warunek, masz szansę na uzyskanie wyżej wymienionej kwoty pożyczki. Dodatkowo, musisz posiadać rachunek bankowym w jednym z polskich banków, który posłuży do przelania przelewu weryfikacyjnego oraz do uzyskania i spłaty pożyczki. Dodatkowo, Net Credit wymaga, aby jego klienci mieli pomiędzy 20 a 65 lat, posiadali jakiekolwiek stałe dochody, nie mieli opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek oraz posiadali aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej.

Poleć tę stronę