1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy dłużnik dostanie pożyczkę konsolidacyjną?

Dyskusja w 'Pożyczki konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika Kikosz, 2 Czerwiec 2014.

 1. Kikosz

  Kikosz New Member

  No własnie, jak to jest. Czy dłużnik może liczyć na pożyczkę konsolidacyjną? Zastanawiam się nad tym czy jak się ma mały dług, to czy banki mogą skonsolidować nasz kredyt, czy automatycznie nie chcą już z nami rozmawiać?
 2. Kolegic

  Kolegic New Member

  Jak jesteś w BIKu, albo masz komornika, to jedyne co możesz zrobić w banku, to starać się renegocjować kredyt i na przykład rozłożyć go na dłuższy okres czasu, w celu zmniejszenia rat.
 3. Edyta M.

  Edyta M. New Member

  Jeśli masz kredyty i pożyczki w banku, ale spłacasz je w terminie, to konsolidacja jest jak najbardziej dla ciebie. Jeśli zaś widniejesz w BIK jako dłużnik, bo nie spłacasz swoich zobowiązań, wtedy na konsolidację nie masz co liczyć.
 4. typowy

  typowy Member

  a jak jest z tym, jak masz jakieś niewielkie zaległość i nie wyrabiasz ze wszystkimi spłatami na raz. wtedy też już bank krzywo patrzy?
 5. majka

  majka Member

  myślę, że niewielkie zaległości będą świadczyły tylko o tym, że potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego. ale jeśli masz już poważne długi to bank może odmówić ci kredytu bo uzna, że nie ma szans na to byś spłacał raty kredytu konsolidacyjnego.
 6. Olek9222

  Olek9222 Member

  Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki dla zadłużonych Czy Provident pożycza dłużnikom? 26 Maj 2014
Kokos Czy Kokos sprawdza BIK lub inne listy dłużników? 19 Lipiec 2013
Ogłoszenia pożyczkowe ►Dostaniesz Kredyt 5,000 zł. po otwarciu konta bez zaświadczeń - Spłacasz po 65 zł. miesięcznie 25 Czerwiec 2014
Asa Kredyt Czy bezrobotny dostanie pożyczkę z Asa Kredyt? 28 Kwiecień 2014
Via Sms Czy osoba bez pracy dostanie pożyczkę z Via Sms? 3 Marzec 2014
Kokos Kto nie dostanie pożyczki w KOKOS? 21 Listopad 2013

Poleć tę stronę