1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy istnieje harmonogram spłat pożyczki udzielonej przez Asa Kredyt?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 4 Czerwiec 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Z tego co zauważyłem na stronach Asa Kredyt, można uzyskać tam pożyczkę w kwocie do 3 tys. zł na maksymalnie 36 miesięcy. Czy w takim wypadku po trzech latach spłacam pożyczoną kwotę wraz z odsetkami i opłatą wstępną, czy też spłacam pożyczkę w ratach miesięcznych? Jeśli spłata odbywa się w ratach miesięcznych, to jaka jest jej wysokość i czy uzyskuję harmonogram spłaty od Asa Kredyt?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Pożyczkę zaciągniętą w Asa Kredyt spłaca się w ratach, a harmonogram spłaty powinieneś otrzymać wraz z umową kredytową. Na stronie Asa Kredyt znajduje się przykładowy harmonogram spłaty pożyczki udzielonej na kwotę 3 tys. zł. Możesz sobie tam sprawdzić, jak to w praktyce będzie wyglądało. Jeśli 3000 zł pożyczone zostałoby na 36 miesięcy przez Asa Kredyt, spłacałbyś raty co miesiąc, w wysokości 110-130 zł. Każda rata zawiera część odsetkową, opłatę administracyjną w wysokości 15 zł miesięcznie oraz część kapitałową. Wraz ze spłatą kolejnych rat maleje wartość długo wobec Asa Kredyt, dlatego maleje wysokość raty kapitałowo-odsetkowej. W warunkach umowy w Asa Kredyt znajduje się informacja, że zaciągając pożyczkę jako klient zobowiązujesz się do zwrotu kwoty pożyczki poprzez wpłatę wymagalnych należności na rachunek Asa Kredyt w miesięcznych ratach, zgodnie z harmonogramem.

Poleć tę stronę