1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy mając wpis w BIK można skorzystać z oferty Via Sms?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 4 Luty 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Miałem w przeszłości problemy ze spłatą rat na sprzęt RTV. Okazało się, że nagle straciłem pracę i musiałem najpierw wywiązywać się z płatności opłat za mieszkanie, bo by mnie z niego wkrótce wyrzucili. Nie spłaciłem więc terminowo kredytu ratalnego i zostałem wpisany na listę dłużników do BIK. Czy mając tam negatywny wpis mogę skutecznie ubiegać się o szybką pożyczkę w firmie Via Sms?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Generalnie, ma stronach internetowych Via Sms można przeczytać, że pożyczkę uzyskują ci klienci, którzy nie mają nieterminowych spłat pożyczek i kredytów w innych instytucjach finansowych. Niemniej jednak, osobiści wydaje mi się, że chodzi tu o wpisy o nieterminowej spłacie umieszczane w Biurach Informacji Gospodarczej. Via Sms nie jest bankiem ani Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową i raczej nie może mieć dostępu do bazy Biura Informacji Kredytowej, chyba że upoważnisz tą firmę do wglądu w swoje dane w BIK, a to chyba nie leży za bardzo w Twoim interesie.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms 365 Czy wpis w BIK będzie przeszkodą do zaciągnięcia pożyczki z SMS 365? 10 Grudzień 2014
Pożyczki - forum ogólne Czy posiadając pożyczki jesteśmy wpisywani do BIK? 26 Wrzesień 2014
Via Sms Czy negatywny wpis w BIK uniemożliwi zaciągnięcie pożyczki Via Sms? 6 Marzec 2014
Pożyczki bez BIK Automatyczne usunięcie wpisu z BIK 23 Listopad 2013
Pożyczki bez BIK Usunięcie wpisu z BIK 23 Listopad 2013
Kokos Czy Kokos wpisuje do BIK? 20 Lipiec 2013

Poleć tę stronę