1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

czy mam szansę na pożyczkę jeśli już brałem w providencie pożyczkę

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Antek, 29 Styczeń 2014.

 1. Antek

  Antek New Member

  Witam, mam pytanie odnośnie udzielenia ponownej pożyczki w providencie - już raz brałem pożyczkę w providencie, czy to ma jakiś wpływ na udzielenie jeszcze jednej ? Nie mam nic do usług tej firmy wręcz przeciwnie odpowiadają mi ich zasady, jakie mam szanse?
 2. Graniczer

  Graniczer New Member

  Jeżeli Twoja zdolność kredytowa nie uległa zmianie to dostaniesz bez problemu znów pożyczkę, jednak ja np nie dostałem, też spłacałem wszystko w terminie a później okazało się, że moja zdolność kredytowa nie jest wystarczająca aby udzielić mi ponownie pożyczki
 3. Sawanka.A.

  Sawanka.A. New Member

  a to ciekawe, bo ja również miałam identyczną sytuację z providentem i mój mąż wziął pożyczkę co się okazało dostał od ręki, a przecież rozliczamy się wspólnie więc nie rozumiem tego systemu, chyba ma jednak znaczenie fakt, że brało się już pożyczkę w providencie, mój mąż nie miał wcześniej i dostał bez problemu - tak jak wspominałam.
 4. Manienka

  Manienka New Member

  Jest tak, jak wspominał Graniczer. Zdolność kredytowa musi być zachowana. Nie ma zmiłuj.
 5. kaska_m

  kaska_m New Member

  Właściwie nie mają oni jakichś bardzo wygórowanych wymagań, dlatego nie powinieneś mieć z tym problemu.
 6. latszuk

  latszuk New Member

  Jeśli zobowiązanie spłacałeś regularnie, bez żadnych opóźnień i Twoja sytuacja finansowa drastycznie się nie pogorszyła to dostaniesz ją zapewne bez problemu. Liczy się Twoja wiarygodność finansowa.

Poleć tę stronę