1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy możliwa jest szybsza spłata pożyczki zaciągniętej w SMS Kredyt?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 13 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Co się stanie, jeśli będę chciał po kilku dniach od zaciągnięcia pożyczki w SMS Kredyt, spłacić ją w całości? Czy taka spłata przed terminem określonym w umowie jest dla mnie opłacalna? Ile będzie mnie kosztować i czy uzyskam jakiekolwiek profity z tytułu szybszej spłaty zobowiązania?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Szybsza spłata pożyczki w SMS Kredyt jest jak najbardziej możliwa, a na dodatek nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów dodatkowych, a wypracujesz pewne oszczędności. Przede wszystkim, dokonując przedterminowej spłaty pożyczki poniesiesz tylko koszty dotyczące okresu, w którym dysponowałeś gotówką pożyczoną od SMS Kredyt. Jeśli wystąpi nadpłata, wówczas SMS Kredyt zobowiązuje się do zwrotu nienależnych kosztów. Aby w ogóle uniknąć takiej sytuacji możesz skontaktować się z konsultantem SMS Kredyt, który wyliczy Ci dokładną kwotę do spłaty na dzień, w którym będziesz chciał jej dokonać, a kwota zostanie od razu obniżona o nienależne koszty.

Poleć tę stronę