1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy można dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki w Vivusie?

Dyskusja w 'Vivus' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 25 Wrzesień 2016.

 1. Gość

  Gość Gość

  Jeśli będę chciał spłacić pożyczkę zaciągniętą na Vivus.pl wcześniej, niż wskazuje na to termin spłaty pierwotnie zapisany w umowie pożyczkowej, to czy będę mógł to zrobić? Ile dodatkowo będzie kosztowała mnie wcześniejsza spłata pożyczki?
 2. Rafał873

  Rafał873 Member

  Oczywiście. Nie jest to nic szczególnego czy charakterystycznego dla Vivus - wcześniejszej spłaty możesz dokonać we wszystkich firmach pożyczkowych.
  Obowiązkiem rzetelnego pożyczkodawcy jest przeliczenie ile wcześniej dokonujesz spłaty i zwrot na Towje konto nadpłaty wynikającej z niewykorzystanego okresu pożyczki - taki obowiązek nakłada na pożyczkodawcę ustawa o kredycie konsumenckim.
 3. Sofista

  Sofista Member

  Można spłacić pożyczkę szybciej, niż wynika to z planu spłaty w umowie pożyczkowej. Klient nie ponosi przy tym żadnych dodatkowych opłat. Płaci wyłącznie prowizję dla Vivus.pl taką samą, jaką by opłacił także w przypadku terminowego spłacania zobowiązania.
 4. Ela

  Ela New Member

  Można oczywiście dokonać wcześniejszej spłaty i zdaje się jest to bardziej opłacalne niż spłacanie ratami.
 5. kolek

  kolek New Member

  pożyczki w vivusie sa na ogół krótkoterminowe - pożyczają chyba na 30 dni, więc nie wiem czyz jest sens jej skracania. zwłaszcza jeśli to pierwsza pożyczka i masz ja za darmo. :)
 6. jadwiga

  jadwiga New Member

  kolek dobrze napsał. Tam są krótkoterminowe pozyczki więc nie wiem, nie wydaje mi się, zeby jeszcze szybsza spłata pożyczki miała wiekszy sens
 7. lxebiod

  lxebiod New Member

  Ostatnio dowiedziałam się dzwoniąc na infolinię vivusa, że jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Spłacaj bez obaw :)
 8. zbychu456

  zbychu456 New Member

  tak można ale to w opłatach tak nic nie da
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ekspres Kasa Jak dokonać spłaty pożyczki zaciągniętej w Ekspres Kasa? 16 Luty 2015
Wonga Jak można dokonać spłaty pożyczki w Wonga? 28 Listopad 2013
Vivus Jak dokonać spłaty pożyczki z Vivus.pl? 16 Październik 2016
Wonga Jakie są warunki wcześniejszej spłaty pożyczki udzielonej przez Wonga.com? 12 Grudzień 2013

Poleć tę stronę