1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy można uzyskać w Incredit pożyczkę bez przedstawiania zaświadczeń?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 22 Czerwiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Ubiegałam się kilka lat temu o niewielki kredyt gotówkowy w banku - nieistotne w którym, ponieważ pewnie we wszystkich bankach proces kredytowy wygląda raczej podobnie. Nie wspominam tego zbyt dobrze, ponieważ dostarczyłam do banku całą masę dokumentów, a i tak nie otrzymałam kredytu. Powiedzieli, że moja umowa o pracę trwa zbyt krótko, abym była wiarygodnym kredytobiorcą. Na domiar złego, nie miałam żadnej historii kredytowej w BIK. To przekreśliło moje szanse na kredyt bankowy i skutecznie uprzykrzyło mi ubieganie się o kredyt w inny banku. Teraz chciałabym zaciągnąć niewielką pożyczkę w firmie działającej poza sektorem bankowym, np. w Incredit. Jakie zaświadczenia będę musiała przedstawić do wniosku kredytowego, aby móc otrzymać pożyczkę w kwocie 2000 zł? Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług tej firmy pożyczkowej.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Nie musisz przedstawiać żadnych zaświadczeń wnioskując o pożyczkę do Incredit, ponieważ nie żądają ich pożyczkodawcy. Pożyczka udzielana jest w trybie online, więc jedyne, czego będziesz potrzebował, to adres mailowy, połączenie z Internetem i rachunek bankowy założony w jakimkolwiek banku w Polsce. Na podstawie złożonego przez Ciebie wniosku kredytowego Incredit wyda decyzję, czy udzielić Ci pożyczki czy też nie. Jeśli chodzi o pierwszą pożyczkę w Incredit, to firma pożyczkowa udziela pożyczek w kwocie od 500 zł do 1000 zł. Dopiero przy kolejnej pożyczce będziesz mógł uzyskać kwotę 2000 zł pożyczki. Za pierwszym razem niestety nie będzie to w ogóle możliwe.

Poleć tę stronę