1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy można zaciągnąć pożyczkę z Via Sms bez przedstawiania zaświadczeń?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 4 Luty 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Czy firma pożyczkowa Via Sms udzieli mi pożyczki na kwotę 1000 zł, bez przedstawienia zaświadczenia o dochodach? Na podstawie jakich dokumentów Via Sms weryfikuje tożsamość klienta i czy potrzebne są przy wnioskowaniu o taką pożyczkę jakiekolwiek inne dokumenty, niż dowód osobisty?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Przy wnioskowaniu o pożyczkę z Via Sms należy dopełnić naprawdę minimum formalności. Żadne zaświadczenia o wysokości osiąganych dochodów nie będą Ci do niczego potrzebne. Via Sms nie wymaga dokumentów od swoich klientów, a jedynie musisz posiadać telefon komórkowy i konto w banku w Polsce. W nielicznych przypadkach firma pożyczkowa Via Sms prosi klienta przed wydaniem decyzji o udzieleniu bądź nie, pożyczki o przesłanie wyciągów z konta z 3 ostatnich miesięcy. Na tej podstawie wylicza maksymalną zdolność kredytową klienta i wie, na jaką pożyczkę go rzeczywiście stać. Jak widać, nawet dowód osobisty nie jest potrzebny przy wnioskowaniu o pożyczkę w firmie Via Sms.

Poleć tę stronę