1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy można zobaczyć tabelę rat w SMS Kredyt?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 15 Lipiec 2015.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Wieloratalne pożyczki oferowane przez SMS Kredyt z tego co rozumiem, są spłacane w ratach, podobnie jak kredyty udzielane w bankach. Czy do wglądu klienta podawana jest tabela rat, która może być podstawą do dokonania wyboru pożyczkodawcy przez klienta? Jeśli tak, to gdzie na stronie SMS Kredyt mogę uzyskać taką tabelę, a może jest ona wysyłana na zapytanie przez firmę pożyczkową na adres mailowy podany przez klienta?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Przy każdym typie pożyczki na stronie SMS Kredyt możesz zobaczyć, jak będzie ona spłacana, jakie jest jej oprocentowanie nominalne i Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania zobowiązania. Tabele są dostępne powszechnie i każdy potencjalny klient, czy w ogóle użytkownik interesujący się ofertą SMS Kredyt, może się z nimi zapoznać bez trudu.

  Przedstawiony w SMS Kredyt reprezentatywny przykład pożyczki wieloratalnej na 1000 zł pokazuje, że przy zaciągnięciu jej na 12 miesięcy, spłacasz po 160 zł miesięcznie. Przy pożyczce na 3000 zł zaciągniętej na 24 miesiące, rata wyniesie 333 zł.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Incredit Gdzie mogę zobaczyć regulamin Incredit? 30 Czerwiec 2015
Profi Credit Czy mogę zobaczyć cennik z Profi Credit? 3 Lipiec 2014
Sms 365 Gdzie mogę znaleźć tabelę rat w SMS 365? 19 Grudzień 2014

Poleć tę stronę