1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy obcokrajowiec może zaciągnąć pożyczkę z Via Sms?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 12 Marzec 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Pochodzę z Ukrainy i już jakiś czas temu przeprowadziłem się topolki. Mieszkam i pracuję tu na podstawie wydanych oficjalnie zezwoleń, więc wszystko jest legalne. Nie posiadam polskiego dowodu osobistego, a co za tym idzie – polskiego obywatelstwa. Czy w takiej sytuacji będę miał szansę na zaciągnięcie szybkiej pożyczki gotówkowej przez Internet na stronie Via Sms?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Niestety, Via Sms odmówi Ci wypłacenia pożyczki, bez względu na to, jaka będzie jej wysokość. Wymogiem formalnym jest posiadanie polskiego obywatelstwa, aby móc zaciągnąć pożyczkę na Via Sms. Jeśli nie masz polskiego dowodu, nie będziesz mógł przejść poprawnie weryfikacji w formularzu rejestracyjnym na stronie viasms pl.
  VIA SMS PL lubi to.
 3. Manienka

  Manienka New Member

  Sofista ma rację. Musisz znaleźć inną firmę, bo Via Sms honoruje tylko polskich obywateli. Być może w przyszłości nastąpią jakieś zmiany, jednak na tę chwilę jest to niemożliwe.
 4. Arkadia

  Arkadia New Member

  Niestety dowód osobisty jest podstawą przy tego typu pożyczkach. Bez niego nic nie zdziałasz, obywatelstwo polskie jest obowiązkowe.
 5. VIA SMS PL

  VIA SMS PL New Member

  Podstawą do udzielenia pożyczki jest numer PESEL, więc jeżeli nie ma Pan dowodu ale posiada już numer Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności - numer ten nadawany jest po zameldowaniu się na pobyt stały lub czasowy powyżej 2 miesięcy - może Pan wnioskować o pożyczkę.

Poleć tę stronę