1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy osoba bez pracy dostanie pożyczkę z Via Sms?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 3 Marzec 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Na fali kryzysu gospodarczego również i w mojej firmie zaczęły się cięcia kadrowe. Już myślałem, że zwolnienia ominą mój dział, ale nic z tego. Pewnego dnia szef poinformował mnie, że nie będę miał pracy od przyszłego miesiąca. Pozostają mi już dni do zakończenia pracy w dotychczasowej firmie, a nie wiem ile zajmie mi szukanie kolejnej pracy. Pozostaje kwestia raty kredytu, którą będę musiał wkrótce zapłacić. Czy nie mając pracy otrzymam pożyczkę z Via Sms? Będę potrzebował pożyczkę na tylko 500 zł.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Na Via Sms piszą, że musisz mieć stały dochód, aby otrzymać pożyczkę w tej firmie. Na Twoje szczęście, rzadko kiedy Via Sms żąda potwierdzenia stałości dochodu, w formie wyciągu z konta z trzech ostatnich miesięcy. Jeśli jednak zażądają takiego wyciągu od ciebie, będziesz mógł im przedstawić wpływ wynagrodzenia, kiedy jeszcze pracowałeś, zakładając, że pożyczkę zaciągniesz w pierwszym miesiącu pozostawania bez pracy.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Wonga Czy osoba nieposiadająca obecnie pracy zawodowej ma szansę na pożyczkę z Wonga.com? 18 Listopad 2013
Wonga Czy osoba bezrobotny ma szansę na pożyczkę w Wonga? Czy ta firma sprawdza zatrudnienie? 25 Listopad 2013
Forum kredytowe kredyt z urzędu pracy 13 Sierpień 2013

Poleć tę stronę