1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy otrzymam harmonogram spłatę rat w Providencie?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 30 Styczeń 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Lubię mieć uporządkowany budżet domowy, choć nie należy on do bardzo imponujących. Musiałem zaciągnąć pożyczkę po to, aby go choć trochę podbudować. Wybrałem Providenta i skorzystałem z jego oferty. Czy otrzymam z tej firmy pożyczkowej harmonogram spłaty rat czy jakąś tabelę, w której będę mógł sprawdzić, jak będzie odbywała się spłata rat w kolejnych tygodniach czy miesiącach kredytowania?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Przy podpisywaniu umowy pożyczkowej w przypadku pożyczki z obsługą domową, klient od razu otrzymuje od Doradcy Klienta tzw. Kartę Spłaty Pożyczki i w niej masz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wysokości kolejnych, tygodniowych rat spłaty pożyczki. Jeśli korzystasz z pożyczki bez obsługi domowej, otrzymasz pocztą Harmonogram Spłaty Pożyczki. Jest to właśnie harmonogram spłaty kolejnych rat pożyczki z Providenta. Wskazano w nim cotygodniowe daty wpłat wraz z wysokością raty.

Poleć tę stronę