1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy otrzymam umowę pożyczki z Net Credit przed otrzymaniem pieniędzy?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 15 Październik 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Lubię mieć wszystko na papierze, dlatego przy pożyczaniu pieniędzy chciałbym mieć ten komfort, że wszystkie najważniejsze kryteria wypłaty pożyczki i jej późniejszej spłaty, będę miał na papierze. Czy Net Credit udostępnia przed podpisaniem, umowę pożyczki? Gdzie mógłbym się udać, aby uzyskać taki dokument?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Nie musisz nigdzie chodzić, żeby dostać umowę ramową pożyczki z Net Credit. Pełen tekst takiej umowy znajduje się w zakładce dokumenty na stronie internetowej Net Credit, dlatego łatwo możesz go sprawdzić w każdej chwili, nawet bez wnioskowania o pożyczkę. Znajdują się tam wszystkie warunki pożyczania pieniędzy z Net Credit, spłaty pożyczki, czy informacje dotyczące zerwania umowy lub spłaty zobowiązania przed terminem wskazanym w harmonogramie pożyczki z Net Credit. Masz więc wystarczająco dużo czasu na przeanalizowanie, czy opłaca ci się zaciągnąć pożyczkę z Net Credit.

Poleć tę stronę