1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy otrzymam wypłatę pożyczki z SMS Kredyt na swoje konto bankowe?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 8 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Czy przy ewentualnie pozytywnej decyzji na mój wniosek o pożyczkę, SMS Kredyt będzie skłonne do tego, aby wypłacić mi pożyczkę w formie bezgotówkowej, bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy czy będę musiał się gdzieś zgłosić po gotówkę? Czy można zażyczyć sobie na przykład wypłaty pieniędzy z pożyczki z SMS Kredyt na konto bankowe, które nie należy do mnie?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Możesz otrzymać pożyczkę na swoje konto bankowe, które podasz we wniosku o pożyczkę. Nie ma możliwości, aby SMS Kredyt jako pożyczkodawca przelał pożyczkę na cudze konto. Mogłoby to oznaczać ryzyko powstania wyłudzeń kredytów. Generalnie, SMS Kredyt może wypłacić pieniądze z pożyczki gotówkowej dla klienta za pośrednictwem przelewu na rachunek bankowy, ale nie tylko - gotówkę można uzyskać za pomocą GIRO Płatności w placówkach Poczty Polskiej lub za pośrednictwem Autowypłaty w placówkach banku PEKAO SA.

Poleć tę stronę