1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy potrzebne są zaświadczenia z firmy gdy przedsiębiorca ubiega się o pożyczkę z SMS Kredyt?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 14 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Jeśli to przedsiębiorca, czyli osoba fizyczna pozyskująca dochody miesięczne z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej ubiega się o uzyskanie kredytu z SMS Kredyt, to czy oświadczenie o wysokości dochodu będzie wystarczające dla niej dla pozytywnego rozpatrzenia jej wniosku o pożyczkę? Czy oprócz dowodu osobistego taka osoba będzie musiała złożyć jeszcze jakieś dokumenty przy wnioskowaniu o pożyczkę w SMS Kredyt?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Pozytywna historia w BIK, czyli wskazująca na to, że klient wcześniej rzetelnie spłacał zobowiązania kredytowe, działa na jego korzyść i często przyspiesza, albo w ogóle umożliwia zaciągnięcie kredytu i pożyczki, głównie w bankach. Jeśli chodzi o pożyczkę ratalną od firmy SMS Kredyt nie ma znaczenia to, czy masz historię kredytową w BIK czy w ogóle jej nie masz, bo SMS Kredyt nie sprawdza baz BIK przy weryfikacji zdolności kredytowej swoich potencjalnych klientów.

Poleć tę stronę