1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy SMS Kredyt działa w tożsamy sposób jak inne firmy pozabankowe?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 14 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Z tego co wyczytałem na forach internetowych i słyszałem od znajomych, firmy pożyczkowe pożyczają pieniądze wszystkim, nawet bezrobotnym i osobom zadłużonym. Nie interesuje ich zdolność kredytowa klienta, dopóki spłaca swoje zobowiązanie, ale za to za każdy dzień zwłoki naliczają sobie wysokie odsetki, nawet w wysokości kwoty pożyczonej pierwotnie przez klienta. Czy w podobny sposób funkcjonuje firma pożyczkowa SMS Kredyt?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Nie wiem, co słyszałeś i od kogo, ale większość firm pożyczkowych, w tym SMS Kredyt, które działają na polskim rynku pożyczkowym w pewnym stopniu weryfikuje zdolność kredytową klientów zanim wyda decyzję kredytową. W wielu przypadkach brak pracy i dochodu oraz wysokie zadłużenie i wpisanie np. do BIG InfoMonitor czy do baz Biura Informacji Kredytowej czy bazy Krajowego Rejestru Dłużników kompletnie likwiduje możliwość zapożyczenia się w firmie pożyczkowej. Wpis negatywny w BIG oraz brak możliwości przedstawienia dokumentu dotyczącego wysokości uzyskiwanego, miesięcznego dochodu, będzie barierą nie do przekroczenia w firmie pożyczkowej SMS Kredyt. Jednym słowem, bezrobotny czy dłużnik nie otrzyma pożyczki w tej firmie.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Asa Kredyt Czy Asa Kredyt ma podobną politykę działalności do innych firm? 7 Maj 2014
Asa Kredyt Jak możecie skomentować działalność Asa Kredyt? 28 Marzec 2014
Asa Kredyt Jak działa kalkulator kredytowy na Asa Kredyt? 28 Marzec 2014
Forum kredytowe Kredytowanie działalności gospodarczej małych przedsiębiorstw 28 Luty 2014
Via Sms Jak działa kalkulator kredytowy na Via Sms? 11 Luty 2014
Pożyczki gotówkowe Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej 2014 28 Listopad 2013
Pożyczki chwilówki Oferta kredytu inwestycyjnego 11 Listopad 2020

Poleć tę stronę