1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy Via Sms przy wnioskowaniu o pożyczkę będzie wymagała przedstawienia zaświadczenia o zarobkach?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 11 Luty 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  W bankach przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy najczęściej jesteśmy proszeni o zaświadczenie o wysokości uzyskiwanych zarobkach. Czy z takim samym procesem wnioskowania o pożyczkę będę miała do czynienia z Via Sms czy tam jest inaczej? Czy żąda się od klienta przedstawienia zaświadczenia o tym, ile właściwie zarabia?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nie, przy wnioskowaniu o pożyczkę z Via sms w ogóle nie są wymagane w praktyce żadne dokumenty, nawet dowód osobisty. Wystarczy mieć konto w polskim banku oraz telefon komórkowy zarejestrowany również w Polsce. Jeśli już Via Sms poprosi o dodatkowe dokumenty dochodowe, to na pewno nie będzie to zaświadczenie o zarobkach, ale wyciąg z 3 ostatnich miesięcy z konta bankowego klienta i na tej podstawie sprawdza, czy stać Cię na zaciągnięcie pożyczki.
 3. deli

  deli New Member

  Takie zaświadczenie trzeba praktycznie zawsze przedstawić, ja korzystając z kredytu gotówkowego, także musiałam okazać takowe zaświadczenie.
 4. filemonica

  filemonica Member

  zaświadczenie o dochodach musisz przedstawić, ale wszystkie formalności są bardzo okrojone więc bardzo łątwo można uzyskać kredyt w viasms, no i można online załatwić kredyt.

Poleć tę stronę