1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy w Incredit wymagają zaświadczeń o zarobkach?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 22 Czerwiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Jestem zatrudniony na najniższą krajową w firmie prywatnej. Nie mam co liczyć na to, abym miał na papierze wyższą płacę. Już szybciej zredukują mi etat, choć na razie mam wpisany pełen wymiar czasu pracy. Niemniej, na rękę dostaję najniższą krajową. Z zaświadczeniem o takich zarobkach nie mogę liczyć na kredyt z banku. Czy w Incredit wystarczające będą zarobki brutto na poziomie 1680 zł? Czy w ogóle potrzebuję zaświadczenia o zarobkach, aby móc zaciągnąć pożyczkę w Incredit?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Nie, Incredit w ogóle nie będzie sprawdzać wysokości twoich dochodów i nie musisz przedstawiać zaświadczenia od pracodawcy o tym, ile zarabiasz - oficjalnie czy nieoficjalnie. Wymogiem wzięcia pożyczki z firmy pożyczkowej Incredit jest rzecz jasna akceptacja wniosku pożyczkowego, a do tego celu musisz być osobą stale mieszkającą i pracującą w Polsce, w wieku od 20 do 65 lat. Nie możesz posiadać opóźnień w spłacie pożyczek, musisz mieć stałe dochody oraz posiadać rachunek w polskim banku i aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Incredit Jakich dokumentów żąda Incredit przy zawieraniu umowy pożyczkowej? 1 Lipiec 2015
Incredit Podstawowe wymagania Incredit 1 Lipiec 2015
Incredit Jak duża może być pożyczka z Incredit? 1 Lipiec 2015
Incredit Jak zaciągnąć, wykorzystać i spłacić pożyczkę z Incredit? 1 Lipiec 2015
Incredit Jak prezentuje się tabelat rat w Incredit? 30 Czerwiec 2015
Incredit Gdzie mogę zobaczyć regulamin Incredit? 30 Czerwiec 2015
Incredit Jak wygląda wniosek o pożyczkę z Incredit? 30 Czerwiec 2015

Poleć tę stronę