1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy w Incredit zaciągnę pożyczkę bez BIK?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 22 Czerwiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Na moje nieszczęście podżyrowałem kiedyś kredyt znajomemu. Wszystko miało wyglądać w prosty sposób. Ja podpisuję dokumenty, a znajomy szybko spłaca swój kredyt. Byłem naiwny i muszę się do tego przyznać, ponosząc przy tym negatywne konsekwencje swojej lekkomyślności. Jak można się domyślać, znajomego już nie mam od chwili, kiedy przestał spłacać kredyt, zniknął z pola widzenia banku, a sam bank zwrócił się do mnie o spłatę zobowiązania kredytowego. Niestety, nie miałem środków pozwalających na spłatę zaległych rat, dlatego „mój” dług trafił w końcu do Biura Informacji Kredytowej. Jak najszybciej uregulowałem zaległość i teraz muszę spłacać regularnie kredyt kolegi. Pozostało mi do spłaty raptem 2 tys. zł. Chciałem spłacić to za jednym razem, dlatego potrzebuję pożyczki. Żaden bank jej nie udzieli, jako że mam negatywny wpis w BIK. Czy Incredit udzieli pożyczki bez zaglądania do bazy BIK?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Incredit jako firma pożyczkowa, działająca poza systemem bankowym nie musi, przy udzielaniu pożyczek klientom, sprawdzać historii ich kredytowania w Biurze informacji Kredytowej. Nie robi z resztą tego. Jeśli jednak Twój dług został wpisany do bazy dłużników, np. w Bazie Informacji Gospodarczej, do której dostęp ma Incredit, dostaniesz odmowną decyzję na złożony wniosek kredytowy. Z resztą, mówisz, że chcesz pożyczyć pieniądze na spłatę wcześniejszej pożyczki w wysokości 2 tys. zł - tyle za jednym razem nie pożyczyć z Incredito, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług finansowych tej firmy pożyczkowej.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Incredit Jakich dokumentów żąda Incredit przy zawieraniu umowy pożyczkowej? 1 Lipiec 2015
Incredit Podstawowe wymagania Incredit 1 Lipiec 2015
Incredit Jak duża może być pożyczka z Incredit? 1 Lipiec 2015
Incredit Jak zaciągnąć, wykorzystać i spłacić pożyczkę z Incredit? 1 Lipiec 2015
Incredit Jak prezentuje się tabelat rat w Incredit? 30 Czerwiec 2015
Incredit Gdzie mogę zobaczyć regulamin Incredit? 30 Czerwiec 2015
Incredit Jak wygląda wniosek o pożyczkę z Incredit? 30 Czerwiec 2015

Poleć tę stronę