1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy wszystkie firmy pożyczkowe nie ujawniają kosztów pożyczki?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 1 Sierpień 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Szukając kosztów pożyczek z Profi Credit nie natknąłem się na ich stronie na żadne informacje. Mówi się tylko, że koszt pożyczki zostanie podany po konsultacji z doradcą finansowym, a uzależniony jest od typu pożyczki, jej wysokości i okresu kredytowania. Czy w innych firmach pożyczkowych jest prowadzona taka sama polityka braku informacji dla klienta?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Nie, nic podobnego. Na wielu stronach internetowych firm pożyczkowych, z jakimi osobiście się zetknęłam, zawsze wymienione są koszty pożyczek. Taka transparentna polityka firm pozabankowych jest dobrze widziana przez samych klientów, ponieważ masz pewność ile zapłacisz i za co. Być może w Profi Credit też szczegółowo pokazują koszty pożyczki z podziałem na koszty stricte z nią związane i koszty towarzyszące, ale to dopiero po kontakcie z tą firmę. Wcześniej niewiele się możesz dowiedzieć i może to być odczytywane przez potencjalnych klientów jako minus. Nikt nie zainteresuje się przysłowiowym „kotem w worku”. Fakt nieujawniania kosztów pożyczki, np. w postaci kalkulatora kredytowego powoduje, że myślimy sobie, że pożyczka z Profi Credit będzie bardzo droga, choć wcale taką być nie musi.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Incredit Czy Incredit działa podobnie jak inne firmy pożyczkowe? 29 Czerwiec 2015
Ekspres Kasa Czy Ekspres Kasa działa tak jak podobne firmy pożyczkowe na rynku? 17 Luty 2015
Inwestowanie w pożyczki Najlepsze firmy pożyczkowe dla inwestorów? 22 Wrzesień 2014
Pożyczki pozabankowe Ustawa antylichwiarska czy zniszczy firmy pożyczkowe? 30 Maj 2014
Pożyczki pozabankowe Największe firmy pożyczkowe, które to? 30 Maj 2014
Windykacja pożyczek Czy firmy pożyczkowe mają własną windykację? 29 Marzec 2014
Pożyczki bezpośrednie Dwie pewne firmy 25 Listopad 2019

Poleć tę stronę