1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czym różni się pożyczka gotówkowa od kredytu?

Dyskusja w 'Pożyczki gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika Lidia, 24 Marzec 2014.

 1. Lidia

  Lidia Gość

  Interesuje mnie kwestia rozróżnienia pożyczki gotówkowej od kredytu? Czy zależne to jest od kwoty, przy mniejszych mówi się o pożyczce a przy większych o kredycie? Czy coś innego ma na to wpływ?
 2. MariaNowak

  MariaNowak New Member

  Jeśli chodzi o bank, to pożyczka jest udzielana z kapitału banku, czyli z ich własnych środków, a kredyt gotówkowy z depozytów jakie ulokowali klienci, wiem to od doradców :)
  Last edited by a moderator: 21 Lipiec 2014
 3. Waldemar

  Waldemar New Member

  @MariaNowak - Ale czyta się dużo o instytucjach parabanków , gdzie klienci inwestują własne pieniądze i nazywane jest to pożyczką , nie kredytem??
 4. deli

  deli New Member

  Pożyczka gotówkowa jest wyżej oprocentowana od kredytu i kredyt można spłacać dłużej, w znacznie niższych ratach :) Również tak jak mówili moi przedmówcy. Bardzo ciekawe rozwiązania oferuje, jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe. Zawsze najlepiej jest korzystać z porównywarek i dokładnie wszystko sobie posprawdzać :)
 5. Olek9222

  Olek9222 Member

  Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547
 6. Natalia54

  Natalia54 New Member

  Jestem dość młodą osobą i nie znam się aż tak bardzo na tym. Powoli się dopiero wtajemniczam, gdyż mnie to interesuje. Wiem, że kredyt możemy dłużej spłacać niż pożyczkę. Trudno by było mi opowiedzieć więcej na ten temat. Czytałam już kilka stron o kredytach i pożyczkach. Ale strona, która bardzo mi się spodobała to . Myślę, że tam możesz poczytać i dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy na ten temat. Jednak moim zdaniem wolę kredyt, chociażby ze względu na dłuższy termin spłacania go.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Social Lending - Opinie czym się rożni social lending od zwykłej chwilówki 11 Lipiec 2014
Windykacja pożyczek czym się rożni windykator od komornika? 11 Lipiec 2014
Pożyczki pozabankowe Czym różnią sie pożyczki społecznościowe od chwilówek? 30 Maj 2014
Wonga Czy Wonga różni się czymś od innych parabanków? 28 Listopad 2013
Kokos Czym Kokos różni się od innych serwisów SL? 28 Sierpień 2013
Inwestowanie w pożyczki na czym polega inwestowanie w pożyczki? 17 Czerwiec 2014
Social Lending - Opinie Na czym dokładnie polega pożyczka społecznościowa? 28 Maj 2014

Poleć tę stronę