1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Dlaczego miałabym wybrać Providenta?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 27 Styczeń 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Na rynku obecnie funkcjonuje cała masa różnego rodzaju firm pożyczkowych, z których dowoli można korzystać, nawet posiadając negatywną historię kredytowania w BIK. Czy jest coś, co powinno mnie skłonić do pożyczenia pieniędzy z Providenta? Czy ktoś na forum korzystał już z usług tej firmy pożyczkowej i może rzeczowo wypowiedzieć się na ten temat?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Na korzyść Providenta na pewno przemawia to, że można zaciągnąć pożyczkę na długi czas, nawet 90 tygodni. Spłata pożyczki odbywa się w ratach tygodniowych. Wbrew powszechnemu przekonaniu, wcale Provident nie ma tak wysokiego oprocentowania rzeczywistego pożyczek. Atutem Providenta jest to, że działa na polskim rynku od kilkunastu lat i przydziela każdemu klientowi indywidualnemu doradcy.

  Nie można jednak łudzić się tym, że otrzymamy pożyczkę z Providenta niskim kosztem. Nic podobnego, trzeba słono zapłacić za możliwość uzyskania zwłaszcza pożyczki z dostawą pieniędzy do domu i indywidualną obsługą doradcy w domu klienta. Znacznie lepiej przedstawia się propozycja cenowa pożyczek z Providenta ze spłatą i wypłatą na konto bankowe.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki bezpośrednie Jaką pożyczkę wybrać? 1 Grudzień 2014
Filarum Filarum vs Provident - co wybrać 27 Luty 2014

Poleć tę stronę