1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Gdzie mogę skalkulować koszty pożyczki z Providenta?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 8 Styczeń 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Jestem prawie zdecydowana na zapożyczenie się w Providencie. Pozostaje tylko kwestia kosztów dodatkowych, jakie związane będą z taką pożyczką. Czy Provident ma narzędzia pozwalające na wyliczenie takich kosztów? Czy mają jakiś kalkulator, za pośrednictwem którego dowiem się, ile tak naprawdę będzie mnie kosztowała pożyczka z Providenta?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Na stronie głównej Providenta, od razu po wpisaniu adresu w wyszukiwarkę internetową, zobaczysz kalkulator kredytowy. Szybko sprawdzisz w nim sobie, ile będzie kosztowała Twoja pożyczka. Musisz tylko podać, jak wiele pieniędzy potrzebujesz, posługując się suwakami w kalkulatorze, oraz na jak długi okres czasu chcesz zaciągnąć pożyczkę. Maksymalnie możesz zaznaczyć 10 tys. zł kwotę pożyczki oraz 90 tygodni na jej spłatę. Musisz też zaznaczyć, jaki rodzaj kredytu wybierasz – w opcji z przelewem czy z obsługą domową. Po zaznaczeniu wszystkiego kalkulator wyświetla wysokość tygodniowej raty, całkowitej sumy do zapłaty i wysokość RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania zobowiązania kredytowego.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Incredit Gdzie mogę zobaczyć regulamin Incredit? 30 Czerwiec 2015
Incredit Kiedy mogę zaciągnąć drugą pożyczkę w Incredit? 24 Czerwiec 2015
Ekspres Kasa Czy mogę wysłać 1 grosz z konta kolegi? 18 Luty 2015
Ekspres Kasa Gdzie mogę uzyskać dostęp do dokumentów Ekspres Kasa? 16 Luty 2015
Sms 365 Gdzie mogę znaleźć tabelę rat w SMS 365? 19 Grudzień 2014
Sms 365 Czy w SMS 365 mogę rozmyślić się i odstąpić od umowy? 11 Grudzień 2014
Net Credit Ile mogę pożyczyć? 12 Wrzesień 2014

Poleć tę stronę