1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Gdzie mogę sprawdzić warunki umowy z wonga?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 12 Grudzień 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Nie lubię niczego kupować tak, jak przysłowiowego kota w worku. Wolę wszystko wcześniej sobie sprawdzić, zwłaszcza, jeśli chodzi o większe pieniądze, a dla mnie taką kwotą jest już 1000 zł. Więc w związku z tym chciałbym uzyskać informację, gdzie mogę zapoznać się dokładnie z warunkami umowy z wonga? Przecież nikogo nie będę upoważniał do podpisania takiego dokumentu bez jego przeczytania!
 2. Sofista

  Sofista Member

  To całkowicie naturalne, że nikt nie podpisuje czegoś, co nie przeczytał, tak przynajmniej zachowuje się racjonalny pożyczkobiorca. Możesz zapoznać się z całą umową pożyczkową na pożyczkę z wonga na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Pod zakładką „Jak to działa” znajduje się na wonga pełen opis tego, jak zaciągnąć tam pożyczkę. W treści artykułu znajduje się link do umowy pożyczkowej.
 3. Rostocki

  Rostocki New Member

  Ja sprawdzałem u nich na stronie - tam jest kalkulator więc można sobie sprawdzić jakie koszty pożyczki się ponosi. A pozostałe informacje mają w odpowiednich zakładkach.
 4. Bankieria

  Bankieria Member

  U samej góry na stronie firmy znajduje się zakładka ważne dokumenty - umowę dostaniesz też na e-maila przed jej podpisaniem.
 5. asgls

  asgls New Member

  I co umowa posiada jakieś kruczki?
 6. Porzyczyłem z wonga 490 zł i oddałem 500 po dwoch miesiacach bez problemów jako pierwsza porzyczka kosztowała 10zł. Zarabiają na spuznialskich bo przedłóżanie jest irracjonalnie drogie. Wszystko jest dość jasne i klarowne. Zaczolem prace dla ebroker i mam ich w swojej stronce gdzie mi placą za reklame jak ktos skorzysta , nie placicie nic wiecej nie pobieram zadnych prowizji a chetnie pomoge. Mam też w ofercie dziesiątki innych pozyczek.
  Last edited by a moderator: 13 Marzec 2015

Poleć tę stronę