1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Ile kosztuje pożyczka w Vivus?

Dyskusja w 'Vivus' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 27 Wrzesień 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Chcę zaciągnąć szybką pożyczkę na Vivus.pl, ale obawiam się opłat, jakie w związku z tym będę musiał ponieść. Czy ktoś może mi jasno podać opłaty związane z pożyczką w Vivus.pl?
 2. Finane

  Finane Member

  W Vivus.pl pierwsza pożyczka jest zupełnie za darmo. Możesz pożyczyć do 1200zł za pierwszym razem i dokładnie po max 30 dniach oddajesz 1200zł (możesz oczywiście pożyczyć mniejsze kwoty). Kolejne pożyczki są już normalnie oprocentowane, dokładną kwotę jaką trzeba oddać obliczysz sobie na ich stronie dzięki umieszczonemu tam kalkulatorowi. Opłaty jeszcze jaką mogą wystąpić to np. spóźnienie ze spłatą, wysłanie listów ponaglających itp.
 3. Sofista

  Sofista Member

  Pierwsza pożyczka zaciągana w Vivus.pl jest całkowicie bezpłatna, a klient zwraca do firmy taką samą kwotę pieniędzy, jaką pożyczył. W ten sposób można pożyczyć kwotę do 1200 zł na 30 dni.


  Kolejne pożyczki w zależnościom kwoty, na jaką będą opiewać, a może ona wynieść co najwyżej 2500 zł, mają maksymalnie Roczne Rzeczywiste Oprocentowanie, łącznie ze wszelkimi opłatami na poziomie 218% w skali roku.
 4. Finane

  Finane Member

  Liczenie RRSO w pożyczce-chwilówce jest moim zdaniem bez sensu i kompletnie nie potrzebne, gdyż lepiej porównywać same koszty (kwotowo) pożyczki oraz koszty ewentualnej windykacji.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Ile kosztuje pożyczka z SMS Kredyt? 8 Lipiec 2015
Incredit Ile kosztuje pożyczka z Incredit? 22 Czerwiec 2015
Profi Credit Ile to kosztuje – pożyczka z Profi Credit? 3 Lipiec 2014
Via Sms Ile kosztuje pożyczka z Via Sms? 11 Luty 2014
Provident Ile tak naprawdę kosztuje pożyczka w Providencie? 8 Styczeń 2014
Wonga Ile kosztuje pożyczka na Wonga.com? 5 Listopad 2013
Incredit Ile kosztuje szybsza spłata pożyczki z Incredit? 26 Czerwiec 2015

Poleć tę stronę