1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Ile może wynosić druga pożyczka z Net Credit?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 12 Styczeń 2016.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Z tego co wiem, przy pierwszej pożyczce zaciąganej z Net Credit, firma pożyczkowa ogranicza maksymalną wysokość pożyczki do kwoty 1000 zł. Czy można podwyższyć tą kwotę przy kolejnej pożyczce? Czy dobra historia spłaty pożyczki w Net Credit przyspieszy udzielenie następnego zobowiązania pożyczkowego.
 2. Sofista

  Sofista Member

  Przy pierwszej pożyczce, dla nowych klientów, Net Credit rzeczywiście ogranicza maksymalną wysokość pożyczki do kwoty 1000 zł. Minimalnie pożyczka musi zaś opiewać na kwotę 150 zł. Każdą pożyczkę, bez względu na jej wysokość, net Credit udziela na okres od 1 do 30 dni, są więc to naprawdę krótkoterminowe pożyczki. Jeśli już spłacisz pierwszą pożyczkę, druga może być udzielona na kwotę maksymalnie 3000 zł, o ile Net Credit przyjmie wniosek klienta, który chce tyle pożyczyć. Jeśli jednak miałeś dobrą historię spłaty w Net Credit, nie powinno być z tym żadnego problemu.
 3. Bankieria

  Bankieria Member

  Nowi klienci mogą skorzystać z aktualnej promocji tj. pierwszej chwilówki do 2000 zł za darmo. Każda kolejna pożyczka może wynieść nawet 3 000 zł. Okres spłaty zawsze mieści się w przedziale od 1 do 30 dni kalendarzowych. Jeśli posiadasz konto w jednym z banków, w którym rachunek posiada również NetCredit (PKO Bank Polski,Bank Millennium,Pekao Bank,Bank Zachodni WBK,mBank,Alior Bank,ING Bank Śląski) pożyczkę otrzymasz w kilka minut.
 4. Lovemis

  Lovemis New Member

  Czy druga pożyczka netcredit jest tańsza niż druga pożyczka w Vivus?

Poleć tę stronę