1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Ile można dostać w Providencie?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 31 Styczeń 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Chciałbym zaciągnąć pożyczkę na 10 tys. zł w firmie para bankowej. Nie chcę zapożyczać się w banku ponieważ po pierwsze, zależy mi na czasie. Muszę szybko otrzymać pieniądze, jeśli chcę zrealizować zaplanowane inwestycje prywatne, a poza tym, moja historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie jest najlepsza. Już kiedyś korzystałem z usług Providenta, ale było to chyba z 5-6 lat temu. Czy ma to jakiekolwiek znaczenia dla ustalenia maksymalnej kwoty, jaką może mi pożyczyć obecnie Provident? Ile może otrzymać nowy klient w Providencie, a na jaką pożyczkę może liczyć osoba taka jak ja, która kiedyś już zapożyczała się w tej firmie?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Provident udziela pożyczek nawet do 10 tys. zł, ale tylko dla stałych klientów, którzy pozytywnie przejdą weryfikację u doradcy kredytowego. Pożyczki Provident udziela na 30, 45, 60 i 90 tygodni. Dla nowych klientów pożyczka nie będzie zbyt wysoka, bo może ona wynieść od 300 zł do 7 000 zł. Jeśli już kiedyś korzystałeś z oferty Providenta i spłaciłeś pożyczkę terminowo, to być może będziesz mógł zaciągnąć pożyczkę na 10 tys. zł, ale wszystko to zależy od tego, jak Provident oceni Twoją bieżącą sytuację finansową. 10 tys. zł to w ogóle górny pułap pożyczki, jaką może udzielić Provident swoim klientom.
 3. Sawonia

  Sawonia New Member

  Wiem tylko tyle, że provident udziela pożyczek już od 300 zł. Ja ubiegałam się o 2300 zł i też została mi przyznana jednak, nigdy nie pytałam jaki jest górny pułap. Wysokość raty jest od razu jasna, nie ma żadnych ukrytych kosztów.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Ile można dostać pożyczki w SMS Kredyt? 16 Lipiec 2015
Sms Kredyt Czy potrzebna jest historia w BIK, żeby dostać pożyczkę od SMS Kredyt? 14 Lipiec 2015
Forum kredytowe Kredyt studencki ile można dostać gotówki ? 27 Luty 2014
Via Sms Ile mogę dostać z Via Sms? 12 Luty 2014
Incredit jak dostać pożyczkę w incredit ? 29 Styczeń 2014
Wonga Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby dostać pożyczkę z Wonga.com? 12 Grudzień 2013
Zaimo Ile można dostać w Zaimo? 23 Listopad 2013

Poleć tę stronę