1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Ile są warte kalkulatory kredytowe, które można znaleźć w necie?

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika franio, 16 Sierpień 2013.

 1. franio

  franio Gość

  ile w ogóle są warte te kalkulatory kredytowe, które można znaleźć w necie? pytamy bo wpisane w dwóch miejscach te same wartości - 170 000 (jako 100 % wartości inwestycji) na 30 lat - pokazały zupełnie róźne wyliczenia dla konkretnego banku. w dodatku po zapozaniu się ze stroną tego banku wynika jasno, że udziela on kredytu do 90 % wartości nieruchomości więc jak na mój gust w ogóle nie powinny się wyliczenia pokazać przy wprowadzonych założeniach 170 000 jako 100 % inwestycji?
 2. ekspert

  ekspert Gość

  kalkulatory kredytowe mogą nie być na bieżąco aktualizowane, a oferty się zmieniają , mogą też nie uwzględniać wszystkich parametrów decydujących o marży
 3. szejki

  szejki New Member

  Kalkulatory kredytowe są jedynie poglądowym sposobem na określenie czy mamy szansę na uzyskanie kredytu. Jednakże jeśli chcemy wiedzieć wszystko dokładnie to najlepszym sposobem jest pójść do banku.
 4. caryca33

  caryca33 New Member

  Kalkulatory w necie mają nam przybliżyć nieco możliwość wzięcia pożyczki w danej instytucji, ale na pewno nie jest to najlepszy sposób, aby wiedzieć na pewno.

Poleć tę stronę