1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Ile zapłacę za pierwszą pożyczkę w Incredit?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 24 Czerwiec 2015.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Jeszcze nie korzystałem z usług firmy pożyczkowej z Incredit, ale teraz mam na oku piękny prezent dla żony na urodziny, ale jestem całkiem spłukany. Chciałbym pożyczyć gdzieś 800-1000 zł z firmy pożyczkowej. Czy Incredit udzieli mi takiej pożyczki? Jeśli tak, to ile za nią zapłacę?
 2. Sofista

  Sofista Member

  1500 zł to górna granica dla pierwszej pożyczki udzielanej dla nowych klientów przez firmę Incredit. Przy drugiej i kolejnych pożyczkach z tej samej firmy będziesz mógł pożyczyć wyższą kwotę pieniędzy - do 5 tys. zł. Oprócz kosztów odsetek dotyczących spłaty pożyczki, Incredit pobiera jeszcze symboliczną, 1 groszową opłatę weryfikacyjną, jaką przelewasz na konto firmy pożyczkowej, aby mogli zweryfikować Twoją tożsamość.

  Jeśli pożyczyć 1000 zł pożyczki, to wysokość odsetek do spłaty uzależniona będzie od tego, na jaki okres czasu chcesz się zapożyczyć. Przy pożyczce na 1 miesiąc, spłacisz 250 zł odsetek, przy 2 miesiącach będzie to kwota odsetek rzędu 300 zł, przy 3 miesiącach - 350 zł, przy 4 miesiącach - 400 zł, przy 5 miesiącach - 450 zł, przy 6 miesiącach - 500 zł. Maksymalnie możesz zdecydować się na zwrot pożyczki w okresie właśnie 6 miesięcy. Przy kolejnych pożyczkach okres kredytowania wydłuża się nawet do 24 miesięcy.

Poleć tę stronę