1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Inwestowanie w fundusz inwestycyjny

Dyskusja w 'Inwestycje' rozpoczęta przez użytkownika annamors, 1 Grudzień 2014.

 1. bonarek

  bonarek New Member

  antoni, moim zdaniem możesz spokojnie się z nim spotkać, pogadać i zobaczyć. facet jest konkrety i rzeczowy, na pewno nie będzie Ci usiłował niczego "wciskać".
 2. Antoska88

  Antoska88 New Member

  Mój mąż z współpracy z p. Bralczykiem jest bardzo zadowolony! dzięki niemu nadwyżki finansowe firmy dość szybko przemieniły się w zyski - wszystko za sprawą dobrze skonstruowanego portfela. Też mieliśmy wrażenie i chyba nadal mamy, ze w bankach to pracownicy zamiast doradzić starają się wcisnąć byle co by tylko osiągnąć zyski i swoje plany sprzedażowe. Jak chcesz poczytać więcej to odwiedż stronę kredyty-szybkie.pl - tam jest więcej informacji o jego usługach
 3. olo

  olo New Member

  taa, jak ktoś szuka rozwiązania na jakąś inwestycję nadwyżek to spokojnie można pomyśleć o funduszach, opcja na stabilny zysk, zdecydowanie lepiej niż ładowanie pieniędzy na jakąś beznadziejną lokatę. zaś jeżeli chodzi o pana Bralczyka, to jest to dobry pomysł dla kompletnie zielonych w finansach u szukających opiekuna inwestycji, pełne zaufanie do tego Pana
 4. Amylaza

  Amylaza New Member

  Ja tam nie mam zaufania pełnego do żadnych "Panów", bo swoje pieniądze trzeba wiedzieć jak zarabiają i co może się stać. Przecież to logiczne, że lepiej mieć wyjasnione niż powierzyć wszystko w czyjeś ręce. Ja mam fundusze w Compensa i sobie chwalę.
 5. tom

  tom New Member

  Słyszałem o Bralczyku bo firma w której pracuje powierza mu nadwyżki(szkoda ze nadwyżki nie idą na podwyżki :p) i to z tego co wiem nie także nie wiesz co się dzieje z twoimi pieniędzmi. To zawsze ty decydujesz on tylko doradza co i jak. Ważne jest też to, że podobno składa regularne raporty co i jak z tymi funduszami.
 6. Mejka

  Mejka New Member

  faktycznie, co nieco słyszałam o nim. i to w dobrym znaczeniu tego słowa....a że ja zaczynam swoją przygodę z inwestowaniem pieniedzy to z chęcią bym skorzystała z pomocy Pana Bralczyka!
 7. lilaniebieska

  lilaniebieska New Member

  Nie do końca jestem przekonana do funduszy inwestycyjnych. Myślę, że już lepiej zacząć samemu się interesować tym tematem.
 8. Krzepka

  Krzepka New Member

  no ja korzystałam z usług Pana Bralczyka - doradził dobrze i dzięki niemu przestrzegł mnie przed obligacjami korporacyjnymi. no i wiem jak inwestować pieniądze!
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Inwestycje Inwestowanie w polisolokaty 10 Luty 2016
Inwestycje Inwestowanie z sygnałami transakcyjnymi na Forex 7 Październik 2015
Inwestowanie w pożyczki na czym polega inwestowanie w pożyczki? 17 Czerwiec 2014
Social Lending - Opinie Inwestowanie w social landing 2 Czerwiec 2014
Inwestowanie w pożyczki Inwestowanie w poożyczki w 2014 5 Maj 2014
Inwestowanie w pożyczki Na czym polega inwestowanie w pożyczki? 20 Marzec 2014
Inwestowanie w pożyczki Inwestowanie w pożyczki -obligacje 18 Marzec 2014

Poleć tę stronę