1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak można dokonać spłaty pożyczki w Wonga?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Listopad 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Z wonga pożyczkę zaciąga się przez Internet – to już wiem, ale jak można ją spłacić? Czy jedną możliwością jest dokonanie przelewu na konto wonga? Obawiam się, że tym samym wonga nie będzie wiedziała, że to ja spłacam konkretną pożyczkę. Jak to wygląda w praktyce?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nie obawiaj się dokonywać spłaty pożyczki z wonga przelewem, ponieważ taki sposób jest w pełni akceptowalny przez wonga. Serwis rekomenduje, aby dokonywać spłaty zobowiązania za pośrednictwem konta użytkownika na wonga, w sekcji „spłać” klient ma opcję wyboru szybkiego przelewu, którym można dokonać spłaty zobowiązania w każdym momencie okresu pożyczki i zostanie ona momentalnie zaksięgowana.  Można również dokonać ze swojego konta bankowego zwykłego przelewu na indywidualny numer do spłaty pożyczki. Numer ten klient otrzymuje od wonga w wiadomości mailowej z potwierdzeniem wypłaty pożyczki oraz w załączniku do umowy o nazwie „Potwierdzenie pierwszej wypłaty”. Wybierając taki sposób nie masz jednak żadnej gwarancji kiedy kwota spłaty pożyczki znajdzie się na koncie wonga.
 3. Patrycja

  Patrycja New Member

  W tego typu miejscach można a nawet należy spłacać pożyczki właśnie przez przelew. Łatwiej jest to zrobić prze konto na stronie, ale ze zwykłego banku też można dokonać przelewu, wystarczy wpisać odpowiedni tytuł przelewu.
 4. Rafał873

  Rafał873 Member

  Najlepiej przelewem, na rachunek z którego otrzymałeś pożyczkę lub na inne konto posiadane przez spółkę. Opisz też dokładnie tytuł przelewu - wskaż tam numer umowy pożyczki.

Poleć tę stronę