1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak należy spłacać pożyczkę z Asa Kredyt?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 7 Maj 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Zdecydowałem się na pozyskanie pieniędzy z Asa Kredyt. Właśnie jestem świeżo po podpisaniu umowy z tą firmą pożyczkową i teraz zastanawiam się, kiedy muszę rozpocząć jej spłatę i w jaki sposób będzie się ona odbywała? Czy co miesiąc będę odprowadzał na konto Asa Kredyt ratę kredytowo-odsetkową czy w inny sposób trzeba się wywiązać z zaciągniętego zobowiązania?
 2. Sofista

  Sofista Member

  W umowie dostarczonej Ci przez Asa Kredyt za pośrednictwem kuriera powinieneś mieć wszystko opisane w sposób jak najbardziej szczegółowy. Z tego jednak, co mi wiadomo po przyznaniu pożyczki przez Asa Kredyt, w umowie pożyczki musisz mieć wyszczególniony harmonogram jej spłaty. Jest on przesyłany także mailem do klienta. W harmonogramie spłat znajdują się wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki.


  Dodam jeszcze, że klienci Asa Kredyt mogą zmienić termin spłaty rat pożyczki, ale wcześniej trzeba się skontaktować z biurem obsługi klienta i ustalić wszelkie szczegóły z tym związane.

Poleć tę stronę