1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak się odbywa kredytowanie nieruchomości ?

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika Gofera, 28 Luty 2014.

 1. Gofera

  Gofera New Member

  Ostatnio na jednej z debat w mojej rodzinie zastanawialiśmy się jak wygląda kredytowanie zakupionej nieruchomości. Mamy tutaj na forum jakiegoś eksperta, który pomoże w takiej sytuacji i przedstawi całą procedurę ?
 2. ruda

  ruda Member

  Oczywiście jak w przypadku innych kredytów masz do czynienia z ratami i adekwatnymi, ustalonymi w umowie kredytowej odsetkami. Procedura jest identyczna jak w przypadku innych kredytów np gotówkowych.
 3. Kasia

  Kasia New Member

  Rozumiem że chodzi ci o kredyty hipoteczne? Trochę formalności trzeba spełnić, bank przeprowadza kontrolę nieruchomości i jej wartości, musisz dostarczyć trochę dokumentów, a potem płaci miesięczne raty przez kilkadziesiąt lat, w których ujęta jest marża banku i oprocentowanie.
 4. Hiabiar

  Hiabiar Member

  Właśnie został mi wypłacony kredyt na zakup mieszkania. Wypłata była w całości, bo deweloper nie wymagał transz. Od złożenia dyspozycji wypłaty do przelania pieniędzy minęło ok. 7 dni. w tym również dopłata MDM z BGK. Bank w którym mam kredyt to PKO BP.
 5. Jerzyk

  Jerzyk New Member

  Kredyt nieruchomości niczym nie różni się od zwykłej pożyczki. Jest harmonogram spłat i wysokość raty i tyle. Jedyną zmianą jest fakt uzależnienia wysokości raty kredytu od indeksu WIBOR 3M, naktórym się banki opierają. W zależności od tego czy indeks rośnie czy maleje nasz kredyt zmienia się w tym samym kierunku.
 6. just12345

  just12345 New Member

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie.Zajmujemy się całym spectrum kredytów, poprzez kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, co pozwala na sprawną i wysokiej jakości obsługę. Zostaliśmy wyróżnieni na rynku finansowym. Pomagamy również osobom pracującym za granicą.
  Masz problemy z kredytem hipotecznym bądź gotówkowym, skontaktuj się z naszym doradcą.

  Król Kredyty
  Telefon: 600 231 869
  e-mail: malgosia@krolkredyty.pl
 7. lisek

  lisek Member

  jeśli szukasz porad prawdziwego eksperta to radzę udać się do doradcy kredytowego. taki profesjonalista wybierze najlepszy kredyt dla Ciebie i dokładnie wytłumaczy Ci jak będzie wyglądała jego spłata. spłata takiego kredytu wygląda jak spłata każdego innego zobowiązania - masz ustaloną wysokość rat, dzień do którego musisz przelać określoną kwotę na konto w banku i tyle. jak płacisz w terminie to nie ma żadnych komplikacji.
 8. Radosław

  Radosław New Member

  trzeba swoje pochodzić od banku do banku i poszukać czegoś dla siebie. dużo cierpliwości
 9. KasiaL

  KasiaL Member

  A co to oznacza "kredytowanie zakupionej nieruchomości"?
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Forum kredytowe Jak się odbywa kredytowanie samochodu? 28 Luty 2014
Provident Jak odbywa się spłata pożyczki w Providencie? 27 Styczeń 2014
Vivus Vivus komornik - jak to się odbywa krok po kroku 20 Wrzesień 2016
Pożyczki pozabankowe Potrzebujesz CASH dla swojego biznesu czy dla siebie? 16 Listopad 2020
Pożyczki bezpośrednie Potrzebujesz CASH dla swojego biznesu czy dla siebie? 16 Listopad 2020
Pożyczki chwilówki Potrzebujesz CASH dla swojego biznesu czy dla siebie? 16 Listopad 2020
Pożyczki - forum ogólne Potrzebujesz CASH dla swojego biznesu czy dla siebie? 16 Listopad 2020

Poleć tę stronę