1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak spłacić całą pożyczkę przed czasem

Dyskusja w 'Pożyczki - forum ogólne' rozpoczęta przez użytkownika kaska_m, 28 Kwiecień 2014.

 1. kaska_m

  kaska_m New Member

  Witam, zaciągnęłam pożyczkę w Providencie. Spłaciłam jej już pewną część, natomiast pozostałą chciałabym spłacić jednorazowo. Wie ktoś może, czy mogłabym uniknąć w takim wypadku spłaty części odsetek?
 2. ruda

  ruda Member

  Witaj. Myślę że nie powinno być z tym problemów. Jeśli spłacisz całą pożyczkę jednorazowo, wówczas zostaną policzone jedynie odseteki które masz w danym miesiącu. Na pewno koszty pożyczki będą o wiele niższe.
 3. latszuk

  latszuk New Member

  Tak istnieje taka możliwość w Providencie musisz skontaktować się z doradcą lub infolinią. Nie wiem dokładnie ile ale na pewno odsetki będą mniejsze i łatwiej dostaniesz u nich w razie potrzeby kolejną pożyczkę.
 4. ewelina28

  ewelina28 Member

  W tym celu polecam Ci konsultację ze specjalistami z pozyczka24.info.pl. Mają doskonałych fachowców.
 5. Bankieria

  Bankieria Member

  Najlepiej skontaktuj się z przypisanym Ci doradcą od Providenta. Wcześniejsza spłata pożyczki powinna zaoszczędzić na odsetkach. Czasami jednak firmy pobierają prowizję za wcześniejsza spłatę pożyczki. Sprawdź może w umowie lub zapytaj doradcę, nie wiem jak to praktykują w Providncie.
 6. Judyta

  Judyta Member

  Dokładnie musisz się skontaktować z Prowidentem i zobaczysz co ci powie. Nie każda instytucja pozabankowa zgadza się na spłatę przed czasem.
 7. jadwiga

  jadwiga New Member

  a w jakiej firmie zaciągnięto pożyczkę? niektóre firmy zastrzegaja sobie mozliwośc wczesniejszej spłaty, a niektóre pomimo tego iż dają taka możliwość - często wiąze się to i tak z opłaceniem oprocentowania.
 8. kubuś

  kubuś New Member

  jeżeli to jest pozyczka długoterminowa ( a zazwyczaj takie są w providencie) to umów się z przedstawicielem, albo z knsultatntem telefonicznie na okres, w którym masz spłacic pożyczkę. Niestey nie uda Ci się unikąć spłaty odsetek. w zalezności od tego ile Ci zostało do spłaty - możesz próbwać z nimi negocjować, ale na pewno chociaż część i tak będziesz musiał zapłacić
 9. noszka

  noszka Member

  żeby spłacic pożyczkę przed czasem trzeba dogadywac się indywidualnie z firmą pożyczkową. ale jak słusznie zostało zauważone wcześniej - nie jest to jednoznaczne z niepłaceniem odsetek.
 10. kolorowy

  kolorowy Member

  zazwyczaj chwilówki daja możliwość spłaty pozyczki przed czasem w dowolnym terminie, jednak nie jest to jednoznaczne z uniknięciem opłaty oprocentowania

Poleć tę stronę