1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak spłacić pożyczkę zaciągniętą w SMS Kredyt?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 14 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Jeśli zaciągnę pożyczkę w SMS Kredyt, to z tego co wiem uzyskam wypłatę gotówki na wskazane we wniosku o pożyczkę, konto bankowe. Wszystko ok, tylko w jaki sposób później będę mógł spłacić pożyczkę? Czy otrzymam jakieś blankiety do spłaty? Jak to wygląda w przypadku SMS Kredyt?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Spłaty pożyczki zaciągniętej w SMS Kredyt można dokonać w trybie zdalnym, czyli uiścić odpowiednią kwotę pożyczki plus odsetki i prowizje, na numer rachunku podany w umowie pożyczki zawartej z tą firmą pożyczkową. Możesz spłacić ratę pożyczki czy całą kwotę pożyczki należną SMS Kredyt , za pomocą przelewu z bankowości elektronicznej, dokonać płatności w dowolnym banku, na poczcie lub w Agencji Opłat. Jeśli spłacasz pożyczkę inaczej niż przelewem, musisz pamiętać o wcześniejszym uiszczeniu opłaty, ponieważ pieniądze z poczty lub agencji mogą dotrzeć do SMS Kredyt nawet z kilkudniowym opóźnieniem.

Poleć tę stronę