1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak szybko Asa Kredyt wypłaca pieniądze z udzielonej pożyczki?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 8 Kwiecień 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Otrzymałam właśnie pozytywną decyzję odnośnie udzielenia pożyczki z Asa Kredyt. Jak długo przyjdzie mi teraz poczekać na realną wypłatę pieniędzy? Ktoś ma w tym doświadczenie i może mi powiedzieć, kiedy będę miała pożyczone pieniądze na koncie w banku?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Po udzieleniu pozytywnej decyzji kredytowej, Ada Kredyt podaje klientowi numer konta, na które należy przelać 1 zł w celu umożliwienia firmie identyfikacji nowego klienta. Następnie, trzeba poczekać na przesyłkę kurierską z umową, podpisać umowę i odesłać kurierem. Asa Kredyt oferuje , że niezwłocznie po pozytywnej weryfikacji historii kredytowej cała kwota pożyczki jest przelewana bezpośrednio na konto klienta, podane podczas przelewu weryfikacyjnego. Na stronie Asa Kredyt znajduje się informacja, że po pozytywnej ocenie wniosku, cała kwota przyznanej pożyczki znajdzie się na wskazanym rachunku bankowym w ciągu kilku dni. Termin wypłaty pożyczki zależy od możliwości skontaktowania się z klientem.

Poleć tę stronę