1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak szybko można zaciągnąć pożyczkę z Profi Credit?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 18 Lipiec 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Ile będę musiał czekać od chwili złożenia wniosku o pożyczkę w Profi Credit oraz od zaprezentowania wszystkich wymaganych dokumentów, aby uzyskać pożyczkę na 10 tys. zł jako osoba prywatna (czyli nie firma)? Liczy się dla mnie czas, więc nie wiem, czy opłaca mik się w ogóle wnioskować o pożyczkę z Profi Credit czy lepiej zwrócić się o pieniążki do innej firmy? Liczę na szybką odpowiedź forumowiczów!
  2. Sofista

    Sofista Member

    W przypadku pożyczek do kwoty 4 tys. zł stosowana jest uproszczona analiza wniosku i może ona trwać do pół godziny. Później pozostaje już tylko czekanie na przelew z Profi Credit na konto bankowe. Niemniej jednak, w Twoim przypadku - pożyczki na 10 tys. zł, wniosek dotyczy względnie dużej kwoty, więc musi być dokonana gruntowna analiza dokumentów i Twojej zdolności kredytowej. To musi potrwać i nie ma się co łudzić, że w kilkanaście minut człowiek niejako z ulicy otrzyma pożyczkę z Profi Credit. Firma deklaruje, że proces kredytowy będzie trwał nie dłużej niż 24 godziny.

Poleć tę stronę