1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak szybko Provident wypłaca pieniądze z pożyczki?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 17 Styczeń 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Potrzebuję „na gwałt” pieniędzy na opłacenie wyjazdu syna na wycieczkę szkolną. Aktualnie nie mam oszczędności, a na wypłatę wynagrodzenia z pracy muszę poczekać jeszcze kilkanaście dni. Czy mogę otrzymać szybką pożyczkę z Providenta? Ile trzeba czekać od momentu złożenia wniosku pożyczkowego na wypłatę gotówki z pożyczki?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Bardzo szybko, doradca kredytowy przynosi ci pieniądze do domu, albo Provident po podjęciu pozytywnej decyzji kredytowej wypłaca kwotę pożycz kina konto bankowe wskazane przez klienta. Provident słynie z tego, że pożyczka „chwilówki”, czyli bardzo szybko masz pożyczone pieniądze w ręce.
 3. Nikola

  Nikola New Member

  Tak naprawdę czas oczekiwania na pieniądze zależy w głównej mierze od Ciebie, ponieważ doradca dzwoni do Ciebie i ustala z Tobą dokładny termin spotkania.
 4. Sawonia

  Sawonia New Member

  Provident bardzo szybko weryfikuje wnioski, jeżeli załatwiasz wszystko online to już po spełnieniu wszelkich wymagań pieniądze są przelewane na Twoje konto.
 5. Lidia

  Lidia Gość

  Od momentu złożenia przez ciebie wniosku, mija zaledwie kilka godzin, kiedy doradca się z tobą zadzwoni umówić telefonicznie. Jeśli będzie ci się spieszyło, możesz się umówić jeszcze na ten sam dzień.
 6. Orewoir

  Orewoir New Member

  Wg mnie provident jest właśnie najszybszy, więc jeśli miałbym gdzie brać szybko kasę, to właśnie w tej firmie.
 7. kaska_m

  kaska_m New Member

  Kiedy dzwonisz do przedstawiciela Providenta to ustalasz wszystkie okoliczności już z nim bezpośrednio. Ja, kiedy potrzebowałam gotówki, to zadzwoniłam i umówiłam się z nim na za trzy dni, bo akurat tak potrzebowałam.
 8. markobylos1

  markobylos1 Member

  jak się umawiasz z przedstawicielem to on przychodzi juz z pożyczką. Ale bardziej opłaca się zaciągnąć przez internet bo oprocentowanie jest mniejsze a pieniądze na koncie też szybko się pojawiają
 9. kolek

  kolek New Member

  pieniądze po złożeniu wniosku dostaje się praktycznie natychmiastowo :) podobnie jest przy formularzu wypełnianym internetowo, do czego zachęcam (bo oprocentowanie jest nieco niższe niż przy pożyczkach gotówowych)

Poleć tę stronę