1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak szybko uzyskam na swoje konto pieniądze z wonga?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 12 Listopad 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Zaciągnąłem pożyczkę z wonga, to znaczy złożyłem wniosek o pożyczkę, zapłaciłem te 10 groszy opłaty rejestracyjnej i weryfikacyjnej, a później dostałem pozytywną odpowiedź dotyczącą pożyczki. Jak długo teraz będę czekał na wypłatę pożądanej kwoty pieniędzy z wonga? Czy może to trwać kilka dni? Pytam, bo potrzebuję pieniędzy natychmiast.
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nie martw się, za chwilę powinieneś otrzymać przelew na swoje konto bankowe, najpóźniej wonga przekaże Ci pieniądze następnego dnia po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Czas oczekiwania na wypłatę pieniędzy z pożyczki z wonga zależy od dostępności bazy Biura Informacji Kredytowej, czyli BIK-u. Na to, jak szybko znajdą się pieniądze z pożyczki na koncie klienta, wpływa także i to, jak szybko realizują przelewy w Twoim banku. Na stronach wonga można sprawdzić sprawność realizacji przelewów gotówkowych w poszczególnych bankach.
 3. gural

  gural New Member

  Ja po otrzymaniu pozytywnej decyzji, czekałem coś około 15 minut i już miałem środki na koncie, to jest jedyny plus Wongi, bo pod względem kosztów pożyczki to są jednąi z droższych chwilówek.

Poleć tę stronę