1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak wysoka może być kolejna pożyczka z Asa Kredyt?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 8 Kwiecień 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Już raz korzystałem z oferty Asa Kredyt, zaciągając jednak pożyczkę na raptem 1000 zł na 3 miesiące. Szybko spłaciłem zobowiązanie i tyle. Teraz znów potrzebuję „na szybko” pożyczyć 3000 zł. Czy mam szansę na zaciągnięcie takiej pożyczki z Asa Kredyt? Czy ograniczają tam czymś górny limit pożyczki dla obecnych, a nie nowych, klientów?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nie powinieneś mieć problemu z zaciągnięciem pożyczki na 3 tys. zł w Asa Kredyt. Z resztą, jest to górny limit pożyczki, jaką może udzielić ta firma pożyczkowa, bez względu na to, czy już wcześniej korzystałeś z jej usług, czy też nie. Na pewno będziesz miał ułatwiony proces ubiegania się o pożyczkę.
 3. Rzecznik Aasa

  Rzecznik Aasa New Member

  Witam,

  Wprawdzie po pewnym okresie czasu, pozwolę sobie jednak jako Rzecznik tę informację sprostować. W Aasa mogą Państwo otrzymać pożyczkę nie wyższą, niż 2000 zł. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania odnośnie oferty Aasa, służę pomocą.

  Pozdrawiam,
  Rzecznik marki Aasa

Poleć tę stronę